На Буковині суд повернув партію лісу, яку викрив “СтопКор”, крадіям

13.02.2017 16:43

Апеляційний суд Чернівців повернув партію лісу особам, які протиправно заволоділи деревиною.

Про це повідомили представники місцевого осередку "Стоп корупції", які зафіксували факт незаконної вирубки та вивезення дуба в смт Глибока Глибоцького району Чернівецької області.

"Суд під час ухвалення рішення про зняття арешту з деревини не зважив на "липові" документи, розбіжності у чіпах та кубатурі за документами та у наявності", – повідомив подробиці із зали суду голова Чернівецького осередку "Стоп корупції" Микола Петіченко.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" у Глибоцькому районі зафіксували місце масштабної вирубки дерев цінних порід. За підрахунками активістів, на ділянці було знищено дубів на 1 мільйон 400 тисяч гривень. З цього приводу "СтопКор" звернувся у поліцію та прокуратуру. Об'єкт із винищеним лісом перегородили, встановили охорону, деревину позначили спеціальним маркуванням. Проте невідомі особи зірвали пломби й вивезли ліс, який уже став речовим доказом у справі про масштабне знищення деревини", – нагадали деталі активісти "Стоп корупції".

Додамо, вантажівки, які незаконно вивозили ліс у Глибоцькому районі Чернівецької області, на під'їзді до Чернівців затримали правоохоронці. Машини доправили на штрафмайданчик.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини