На Буковині експоліцейських засудили за корупційні злочини

13.11.2019 20:29

У Чернівцях Шевченківський районний суд виніс рішення щодо позбавлення волі на 4 роки ексзаступника начальника Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області. Відомо, що він підбурював надати хабар слідчим та керівництву Сторожинецького відділу поліції на загальну суму 1000 доларів.

Під час судового розгляду, обвинувачення в якому підтримувала прокуратура області, встановлено, що зловмисник підбурив двох громадян до надання неправомірної вигоди службовим особам Глибоцького відділення поліції Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області на загальну суму 1000 доларів США за позитивне вирішення питання про закриття кримінальних проваджень, та шахрайським шляхом заволодів вказаними коштами, повідомляє пресцентр прокуратури Чернівецької області.

Нагадаємо, правопорушника було затримано у жовтні 2016 року після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США.

Його вину у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст.27, ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України, доведено повністю.

На даний час вказаний вирок ще не набрав законної сили.

Однак, як показує практика, прокуратура послідовно відстоює свою принципову позиції в судах апеляційної інстанції.

Зокрема, прокуратурою Чернівецької області в апеляційному порядку доведено законність вироку Кіцманського районного суду від 19.07.2019, відповідного до якого колишнього інспектора з дорожнього нагляду Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області засуджено до 3 років позбавлення волі за шахрайство та підбурення громадянина до надання 6000 гривень неправомірної вигоди за сприяння в одержанні посвідчення водія, уникнення адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, а також повернення транспортного засобу.

П

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X