На боротьбу з пандемією використали лише 35% виділених коштів

З Фонду боротьби з COVID-19 витратили лише 35% коштів, або приблизно 23 мільярди гривень. На потреби сфери охорони здоров'я виділили понад 14 млрд гривень, проте витрачено тільки 499 млн гривень.

Reuters
Фото: Reuters

Про це повідомляє РБК-Україна.

Великі суми підуть також на потреби Мінекономіки, на Фонд по безробіттю - майже 7 млрд гривень. З них відомство вже використало близько 94%. Ще 3,62 млрд гривень виділили для Мінсоцполітики на Фонд соцстрахування (лікарняні і соцдопомогу працівникам), а також на допомогу для дітей "ФОПів".

Близько 2,5 млрд гривень спрямують Міністерству внутрішніх справ на доплати нацгвардійцям, прикордонникам і поліцейським. З цієї суми МВС витратило майже 95%.

В повному обсязі Міністерство освіти і науки повернуло абітурієнтам виділені 52,5 млн гривень за скасування пробного ЗНО. Міністерство розвитку громад і територій витратило всі виділені йому 1,6 млрд гривень на будівництво і ремонт приймальних відділень опорних лікарень.

Також є відомства, які поки ще не витрачали належні їм кошти. Це Міністерство культури і інформполітики, Мінмолоді та спорту, а також Фонд держмайна.

Зазначимо, Рада дозволила використовувати кошти фонду на будівництво і ремонт доріг. На ці роботи Кабмін направив 35 млрд гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини