На базі відпочинку “Характер Park” під Києвом загинув чоловік: на пляжі не було рятувальників

На Київщині на базі відпочинку «Характер Park» за дивних обставин помер 36-річний чоловік. Імовірно, нещасного випадку можна було уникнути, проте рятувальника на водоймі просто немає. Хто винен у трагедії та як підприємці заробляють на небезпечному відпочинку? З’ясовувала Діана Ловська.

На базі відпочинку «Характер Park» під Києвом загинув Артем Некрасов. Йому було 36 років.

Чоловік раптово впав у воду під час катання на SUP-дошці.

«Ми орендували сап, за який також заплатили гроші. Донька з чоловіком каталися, щось трапилося, перекинулись і опинились у воді. Чоловік, на жаль, потонув. Доньку, дякувати Богу, врятували. Але не рятувальники, які мають відповідати за те, що вони надають якусь послугу, а сторонні люди», – розповідає дружина загиблого Олена Некрасова.

Відомо, що і батько, і донька каталися без рятувальних жилетів. Бо їх постраждалим ніхто не видав. Хоча організатори розваги стверджують, що нібито жилети є.

Олена Некрасова
Олена Некрасова Фото: СтопКор

До речі, рятувальника на водоймі взагалі немає.

«Ми відповідаємо, щоб людина сіла та через деякий час повернулася. Зазвичай таких випадків у нас не було, всі поверталися», – запевняють в адміністрації.

Між тим, як зазначають медики, врятувати людину від серцевого нападу реально протягом 15-20 хвилин. Тому за наявності рятувальника трагедії з Артемом можна було уникнути.

Власник бази відпочинку «Характер Park» – Олексій Вовк.

Він орендує цю ділянку на сезон. Люди приїжджають на берег розважитись і поплавати в озері. А бізнес пана Вовка – здавати у винайм плавзасоби. Проте жодної відповідальності за безпеку людей підприємець не несе. І не реагує на дзвінки журналістів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини