МЗС України дало рекомендації щодо в’їзду у США

12.03.2020 16:36

Президент США Дональд Трамп заборонив іноземцям з Європи в'їзд у Сполучені Штати, проте дорога в Америку закрита лише тим громадянам України, які відвідували країни Європейського Союзу і Шенгенської зони.

Обмеження на в'їзд у США набирають чинності з 13 березня. Згідно з роз'ясненнями Білого дому та Департаменту внутрішньої безпеки, обмеження на в'їзд до Сполучених Штатів стосуються іноземних громадян, у тому числі українців, які протягом останніх 14 днів перебували на території будь-якої з 26 європейських країн: Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Ісландії, Італії, Латвії, Литви, Ліхтенштейну, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції та Швейцарії.

"Співвітчизникам, які продовжують перебувати на території США, необхідно проявляти підвищену увагу і обережність, дотримуватися і виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідування уражених вірусом штатів, повідомити про своє місцезнаходження та контактні дані в найближчій дипломатичній установі України. У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров'ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися в дипустанови", – йдеться в рекомендаціях МЗС, передає "Сьогодні".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини