МЗС Латвії висловило протест через поведінку військового аташе при посольстві РФ

14.04.2021 02:31

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті латвійського МЗС.

«Віденська конвенція надає певні привілеї, проте будь-якому представникові дипломатичної служби слід поводитися шанобливо і дотримуватися правових норм сторони, що приймає, а також відповідним чином слід ставитися до представників правоохоронних установ, які виконують професійні обов'язки», - йдеться в заяві.

Наголошується, що міністерство закордонних справ Латвії дії аташе «вважає неприйнятними».

Повноважний представник посольства Росії висловив розуміння позиції МЗС і запевнив, що інцидент не буде залишений без уваги.

За інформацією порталу Delfi, 27 березня у дворі одного з приватних будинків у Ризі пройшла вечірка з явним порушенням правил епідеміологічної безпеки - на ній були присутні більш як десять гостей. Поліція за викликом сусідів приїжджала двічі, але у дворі на той момент знаходився лише господар - військовий аташе РФ Руслан Ушаков. У будинок поліцейські не входили. Коли вони поїхали, Ушаков став показувати сусідам непристойні жести обома руками, що було зафіксовано очевидцями на фото. Згодом гості роз'їхалися на машинах з дипломатичними номерами.

Крім того, у вересні минулого року LTV повідомляло, що «людина, схожа на полковника Ушакова» відвідувала громадські місця без маски.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини