МЗС Білорусі відреагувало на санкції Заходу: обіцяють відповісти

22.06.2021 14:47

У МЗС Білорусі засудили санкції, які були введені проти їхньої країни 21 червня за викрадення журналіста Романа Протасевича та незаконну посадку літака Ryanair, передає УП.

Bilorus
Фото: zn.ua

"На жаль, замість будь-якого діалогу і співпраці наші західні партнери, як і раніше віддають перевагу лише ворожим діям - санкціям і тиску на суверенну державу", - йдеться у заяві.

"На цьому тлі відвертим знущанням, насмішкою над логікою і здоровим глуздом виглядає заява керівництва Євросоюзу: "Сьогодні ЄС послав новий сильний сигнал підтримки народу Білорусі, ввівши нові обмежувальні заходи". Впевнені, що трудові колективи підприємств, які потрапили під санкції також як їхні родичі, сім'ї та інші білоруси правильно і гідно оцінять настільки щедру "підтримку" ЄС" - зазначили в МЗС Білорусі.

 У Мінську наголошують, що зроблять все можливе для захисту своїх громадян і суб'єктів господарювання.

"Санкції і рестрикції не матимуть бажаного їх замовниками ефекту. Відповідні заходи, які ЄС змушує нас прийняти, точно так само негативно можуть позначитися на сферах нашої взаємодії і, в кінцевому підсумку, на вигоді громадян і компаній країн Заходу, котрі робили недружні кроки щодо нашої держави", - йдеться у заяві МЗС Білорусі.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні зафіксували менше ніж 300 випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини