Ми заручились підтримкою Президента у протидії рейдерству, – Русаліна

Погрози, шантаж кримінальними справами і навіть замах на вбивство: у війні проти бізнесвумен і меценатки Людмили Русаліної її опоненти не гребували нічим. Та завдяки увазі громадськості та ЗМІ ситуація зрушила з мертвої точки – після численних звернень правоохоронці закрили незаконне провадження проти пані Людмили. Свою підтримку підприємцям у боротьбі з рейдерами засвідчив і Президент Зеленський.

Про це 3 вересня в медіацентрі «СтопКор» під час засідання круглого столу на тему: «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи» повідомила сама підприємиця.

Rusalina-Press-conf2
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

«Ми вже отримали підтвердження на рівні Офісу Генпрокурора та відповідне судове рішення. Це результат підтримки громадських організацій, масмедіа та громадськості», – наголосила вона.

Проте на цьому історія не закінчилась. Адже тепер бізнес-партнер пані Русаліної Микола Петренко намагається залякати вже директорів підприємств, ініціювавши проти них кримінальне провадження.

«Ці ситуації – не лише моя проблема. Упродовж багатьох років це стосується бізнесу в Україні в цілому та паплюжить імідж країни в очах внутрішніх та зовнішніх інвесторів. Це заважає розвитку країни, ставить під загрозу зовнішні та внутрішні інвестиції. Інвестори хочуть прийти в Україну, де законодавчо та конституційно побудована система, яка захищає інвестора. Має бути впевненість, що твій бізнес завтра не захоплять і що ти працюєш у країні, де захищають права підприємців», – підкреслила пані Людмила.

"Має бути впевненість, що бізнес завтра не захоплять", – Русаліна Фото: СтопКор

Вона також нагадала про ідею створення дорадчого органу при Президентові, до складу якого мають увійти представники силових структур, міністерств та бізнесу, який консолідуватиме зусилля науковців, юристів, підприємців, політиків та правоохоронців у боротьбі з рейдерством.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, вітчизняні бізнесмени під час круглого столу щодо небезпек, які загрожують українському бізнесу, виступили з ініціативою створення Антирейдерської координаційної міжвідомчої ради при Президентові України. За результатами заходу було надіслано відкритого листа до Офісу Президента з відповідною ініціативою учасників обговорення.

Rusalina_press-conf1
Ініціативу бізнесменів підтримав Президент Зеленський Фото: СтопКор

«Ця ініціатива була підтримана, ми отримали лист від ОП з позитивним висновком. На зустрічі Президента Зеленського з представниками бізнесу в Черкасах це питання також піднімалось, розглядались брудні схеми рейдерських захоплень – такі, як історія з «Малятком» Ірини Варагаш, мої кейси. Та була презентована ідея створення дорадчого органу. Зараз наше спільне завдання – об'єднати зусилля, аби покласти край свавіллю і рейдерству та надати гарантії інвесторам», – резюмувала Русаліна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини