«Ми за проактивний підхід в антирейдерських ініціативах», — інспекторка Ради бізнес-омбудсмена Марина Павленчик

03.09.2020 17:53

Антирейдерська координаційна міжвідомча рада при Президентові України — це буде унікальний орган для боротьби із рейдерством. Рада бізнес-омбудсмена готова втілювати ініціативу у життя та застосовувати у цьому процесі свій досвід в антирейдерській тематиці. Про це 3 вересня в медіацентрі «СтопКор» під час засідання круглого столу на тему «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи» заявила інспекторка Ради бізнес-омбудсмена Марина Павленчик.

Rada
Фото: СтопКор

«У нас в країні сьогодні під рейдерством багато дій прописують. Ми розуміємо під цим: 1) протиправне фізичне захоплення; 2) зміни в державних реєстрах та, можливо, непропорційний тиск з боку правоохоронних органів. Багато нюансів.

За минулі роки радою бізнес-омбудсмена акумульовано значний досвід в антирейдерській тематиці. Це є в звіті з низкою рекомендацій. Частина вже зроблена, решта, сподіваюсь, буде втілена в ініціативі, яка сьогодні пропонується.

У нас є досвід роботи в міжвідомчих структурах, які створювались в Кабміні, покликаних на боротьбу з рейдерством. У тому числі це й міжвідомчі комісії. При створенні нових ініціатив досвід діяльності попередніх структур має бути врахований», — зазначила інспекторка Ради бізнес-омбудсмена Марина Павленчик.

Pavlenchik
Марина Павленчик Фото: СтопКор

Павленчик додала, що Рада бізнес-омбудсмена виступає за проактивний підхід в антирейдерських ініціативах, готова ділитись досвідом та підтримувати аналогічні проєкти.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, українські бізнесмени виступили під час круглого столу щодо небезпек, які загрожують українському бізнесу з ініціативою створення Антирейдерської координаційної міжвідомчої ради при Президентові України. За результатами заходу було надіслано відкритого листа до Офісу Президента з відповідною ініціативою учасників обговорення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини