Ми повернемося до нормального життя наступної зими, — розробник вакцини від COVID-19

16.11.2020 09:43

Співзасновник BioNTech та професор Угур Шахін заявив, що світ зможе повернутися до звичайного життя вже наступної зими. За його словами, ситуація покращуватися почне вже влітку.

Koronavirus
Фото: Reuters

Про це пише УНН.

Минулого тижня компанії BioNTech та Pfizer заявили, що за попереднім аналізом, їхня вакцина може захистити понад 90% людей від зараження COVID-19.

Професор Шахін вважає, що вакцина, ймовірно, може зменшити передачу вірусу вдвічі.

"Я переконаний, що передача захворювання між людьми зменшиться за допомогою такої високоефективної вакцини — можливо, не на 90%, а на 50% - але ми не повинні забувати, що навіть це може призвести до різкого зменшення поширення пандемії", - зазначив розробник.

Після оголошення про успіх першої ефективної вакцини у світі професор медицини Оксфордського університету Джон Белл сказав, що до весни життя може нормалізуватися. Однак професор Шахін переконаний, що це займе більше часу.

Якщо все продовжуватиметься добре, за його словами, вакцину почнуть постачати в "кінці цього — на початку наступного року". Метою було постачання понад 300 мільйонів доз по всьому світу до квітня наступного року, сказав він, що "може нам лише дозволити почати впливати на хворобу".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 9 840 випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини