Ми отримали та відпрацювали чотири повідомлення про знахідки з підозрілими пакунками у Києві – Андрій Крищенко

Упродовж сьогоднішнього дня вибухотехніки виїжджали на адреси, оглядали території, але жодних вибухонебезпечних  предметів у залишених валізах не виявили.

Як уже повідомлялося, столична поліція посилила заходи безпеки у місті. Правоохоронці патрулюють вулиці міста, місця масового скупчення громадян, ринки, транспортні розв’язки, станції метро, вокзали.

Як зазначив очільник поліції Києва Андрій Крищенко, містяни з розумінням віднеслися до закликів поліції щодо негайного інформування правоохоронні органи про підозрілі пакунки, а відтак лише сьогодні упродовж дня фахівці вибухотехнічної служби відпрацювали чотири відповідні виклики:

«У всіх залишених без нагляду валізах жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено, але ми вдячні мешканцям міста за свідоме ставлення до безпеки, а тому закликаємо і в подальшому негайно інформувати поліцію про такі підозрілі речі. Ще раз наголошуємо, що категорично заборонено торкатися невстановлених предметів, розглядати чи самостійно їх розгортати. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, не провокувати паніку і негайно телефонувати на 102», - додав Андрій Крищенко

Відділ комунікації поліції Києва

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини