“Ми не записуватимемо відосік на відосік” – Холодницький Венедіктовій

01.06.2020 11:12

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що він був налаштований на конструктивну роботу з Офісом Генпрокурора.

За словами глави САП, відео Венедіктової для нього було "нежданчиком".

"Бо публічно чи непублічно жодних листів з тими чи іншими претензіями не було. 19 травня я востаннє був у Венедіктової, ми обговорювали питання підслідності деяких проваджень, питання карантинних обмежень, в тому числі і зарплатних для працівників. Я ще перед виходом з кабінету кажу: "Є якісь питання до мене?". Вона каже: "Ні, питань немає". От і все", - розповів Холодницький в інтерв'ю "УП".

Крім того, "записувати "відосік" на "відосік" у САП не збираються.

"Є комунікація, є законні межі, і коли мені приходять запити: "невідкладно надай матеріали справ кримінальних, бо ми хочемо їх почитати"... Ну, так не буде", - пояснив він.

"Останній запит, який прийшов, – це "дайте нам справу Гладковського, дайте нам ще якусь справу". Тобто беруться вибіркові справи, їхньої логіки я до кінця не розумію, таке враження, що хочуть або щось зловити, або щось дізнатися в тих справах. Або, знаєте, спочатку сказали, що все погано, а тепер треба знайти, а що ж там поганого. От якісь такі ігри, дитячі відверто. Є процесуальні межі, і будемо в цих процесуальних межах працювати", - додав Холодницький.

Глава САП сказав, що був налаштований на конструктивну роботу з Офісом Генпрокурора.

"Ми за деякими справами і самі наради ініціювали і давали як процесуальні керівники доступ прокурору генеральному до тих чи інших справ. Ну, зараз, я так розумію, цього робити не треба і не можна", - підсумував він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X