МВС та DCAF підписали Меморандум про співробітництво щодо ґендерного оцінювання Нацполіції

20.07.2020 13:28

Сьогодні, 20 липня, заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, заступник голови НПУ Олександр Фацевич та представник DCAF пан Андрис Зарінс підписали Меморандум про співробітництво щодо ґендерного оцінювання Національної поліції України в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Проєкт підтримки спроможностей Національної поліції України в реалізації стратегічних реформ».

«Підписання Меморандуму допоможе нам досягнути найвищих стандартів професійної та особистої доброчесності, а також подальшого забезпечення вищого рівня відповідності діяльності Національної поліції України міжнародним зобов’язанням України для інтегрування найкращих практик у сфері ґендерної рівності», - сказала Катерина Павліченко.

Заступниця міністра також зазначила, що проведення ґендерного оцінювання (самооцінювання) у Національній поліції України слугуватиме прикладом та буде взяте за основу для проведення такого оцінювання у інших центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовує і координує Міністерство внутрішніх справ.

Своєю чергою керівник проєктного офісу Женевського центру з врядування у секторі безпеки (DCAF) в Києві пан Андрис Зарінс повідомив, що проведення ґендерного оцінювання Національної поліції України є продовженням 5-річної співпраці з Нацполіцією, його результат допоможе виявити діючі механізми і зрозуміти, що варто змінити задля покращення подальшого просування ґендерної політики. 

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич додав, що підписання Меморандуму підвищить ефективність служби у відомстві на користь суспільства.

«Сьогодні ми робимо важливий крок у розвитку, реформуванні та покращенні роботи Національної поліції», - наголосив Олександр Фацевич.

Він також повідомив, що в подальшому планується створення спільної робочої групи з міжнародними колегами щодо проведення ґендерного оцінювання Національної поліції України.

Катерина Павліченко подякувала Урядові Канади та Женевському центру з врядування у секторі безпеки за підтримку, а також Нацполіції за відкритість та готовність до проведення оцінювання.

«Завдяки спільній роботі з проєктним офісом в Києві Женевського центру з врядування у секторі безпеки ми зможемо розробити надійні стандарти, політики, програми та навчальні ресурси з метою залучення на службу в правоохоронні органи більшої кількості жінок, утримання їх на службі та зробити внутрішні процедури більш сучасними», - сказала заступниця міністра.

Департамент комунікації МВС України

фото Андрія Новицького

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X