МВФ пояснив, чому може не дати грошей Україні

01.02.2018 14:07

МВФ в черговий раз нагадав Києву про те, що необхідно зробити для отримання нового траншу допомоги. Зокрема, прозвучали старі вимоги про Антикорупційний суд та підняття цін на газ для населення.

Новину передає "Преса України".

Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман зробив заяву щодо чергового траншу допомоги Україні. Виступаючи на прес-конференції, він зазначив, що правила для української держави залишились незмінними. Це створення справжнього Антикорупційного суду та підтягнення цін на газ до ринкових.

"Наступний крок в програмі України й МВФ – четвертий перегляд програми. Є домовленості, які стосуються Антикорупційного суду, це також стосується цін на газ, щоб вони відповідали ринковим", – розповів він.

За його словами, МВФ не вимагає нічого нереального. Він також зауважив, що сподівається на відповідні кроки України у цьому питанні. Люнгман пояснив, чому фонд наполягає на зміни цін на газ в українській державі. Так, він вважає, що це придушить штучну сегментацію ринку окремо для домогосподарств та окремо для промисловості.

Крім того, представник МВФ відзначив, що Києві необхідно стримати інфляцію. Однак позитивні кроки у цьому питанні він вже помітив. Люнгман заявив, що підняття Нацбанком облікової ставки один з таких кроків.

Зауважимо, у МВФ не оцінили судову реформу в Україні. Навіть більше, представники фонду забракували пенсійну реформу, що потенційно зменшує шанси на отримання Україною нової фінансової допомоги.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X