Муніципальна варта Києва та законні видобувачі піску долучилися до боротьби з нелегалами з Коника

29.05.2020 10:00

Котеджне містечко «Коник» — єдине, розташоване у межах Києва. Ціна маєтку тут стартує від 500 тисяч доларів. Та історія його створення в такому козирному місці не менш цікава, ніж мешканці будинків преміумкласу. Хто «віджав» ласі землі у киян, та чи є шанси повернути їх громаді? Дізнавалася Наталія Дігтяр.

Зауважимо, що до активістів долучились і столичні комунальники, вони також намагаються повернути у державну власність об'єкти, які незаконно захопили місцеві багатії.

Ця подія набула такого резонансу, що на допомогу прийшла навіть муніципальна варта Києва, розкраданню надр відтепер запобігатиме й Асоціація законних видобувачів піску в Україні.

Видобування піску біля річки Коник. Фото: «СтопКор»

«На сьогодні ми вже звернулися до правоохоронних органів і будемо ще звертатися, ми будемо звертатися до ЗМІ, будемо розголошувати такі ситуації. Ми не залишимось осторонь цієї ситуації, тому що бюджет України потребує наповнення», — наголосив голова Асоціації Вадим Пелих.

Нагадаємо, що власником котеджного містечка «Коник» є Сергій Самусєв, раніше обвинувачений у незаконному намиванні піску в цьому ж містечку.

Як бачимо, техніка для намиву піску біля берегів містечка стоїть і досі, її добре видно на супутниковій мапі. Ми намагалися зв’язатися з паном Самусєвим, проте він досі уникає зустрічі із журналістами та не реагує на запити.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини