“Можете влаштуватись на неулюблену роботу” – Лукашенко дав пораду безробітним

12.05.2020 13:12

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що вакансій у країні достатньо, а люди, які втратили роботу через ситуацію з коронавірусом, можуть зайнятися і "неприйнятною" роботою. 

За словами президента, влада підтримуватиме тих громадян, які сьогодні її потребують . У той же час, зазначив він, якщо людина втратила роботу або ж у неї немає на сьогоднішній день якийсь прийнятної роботи, то вакансій досить, в тому числі в столиці Білорусі Мінську.

 "І цей непростий час людина повинна спокійно прожити, влаштувавшись на іншу роботу. Можливо, не зовсім прийнятну і улюблену для неї",- заявив Лукашенко на нараді з членами уряду і своєї адміністрації, цитує державної інформагентство Белта

Лукашенко заявив, що в Білорусі був обраний такий метод боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, щоб "при збереженні життя і здоров'я людей продовжувати і економічну діяльність в державі".

"Ми ж не закривали жодне виробництво, жоден ресторан, жоден кінотеатр - ми взагалі нічого не закривали і нікого не обмежували. Ми просто попередили людей: бережіть себе", - додав Лукашенко.

Загальна кількість тих, що заразилися коронавірусом у Білорусі перевищила 23 тисячі людей, за офіційними даними на 11 травня померли 135 осіб.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X