Може бути на 70% більш заразним: у Великій Британії виявили ще два нові штами коронавірусу

23.12.2020 19:33

У Великій Британії виявили ще два нові штами COVID-19, які були завезені з Південної Африки. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Хенкок, повідомляє "112.ua" з посиланням на "Sky News".

London
Фото: REUTERS

За словами Хенкока, обидва штами виявили у людей, які нещодавно приїхали з Південної Африки. Зараз ці пацієнти та контактні особи перебувають на самоізоляції.

"Цей новий варіант коронавірусу викликає серйозне занепокоєння, оскільки він все-таки більш заразний і, схоже, мутував більше, ніж раніше виявлений у Великій Британії штам COVID-19", - сказав Хенкок.

Нагадаємо, що нещодавно у Великій Британії виявили новий штам коронавірусу COVID-19. Також його появу вже зафіксували в Данії, Австралії, Італії та Нідерландах. Борис Джонсон заявив, що новий штам коронавірусу може бути на 70% більш заразним за поширений і саме з цієї причини на 0,4 може вирости індекс репродукції, що показує динаміку зростання кількості нових випадків інфікування коронавірусом.

Пізніше український інфекціоніст Віктор Петров заявив, що в Закарпатській області виявили випадки інфікування новим штамом COVID-19, про який заявила Велика Британія.

Однак на Закарпатті спростували інформацію про появу нового штаму COVID-19 в Україні та назвали відповідну заяву непрофесійною.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Уряд пропонує штрафувати за порушення режиму самоізоляції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини