МОЗ «зливає» ОНМедУ, студенти протестують та вимагатимуть відставки Супрун

15.01.2019 16:53

За повідомленням офіційного сайту Одеського національного медичного університету студенти закладу вирушають до Києва. У столиці вони мають намір розпочати безстрокову акцію протетсту проти намірів МОЗу щодо реорганізації вишу.

«Мета мирного протесту – привернути увагу до дій Міністерства охорони здоров’я та його керівників. На думку студентів, ініціатива МОЗ створити новий вуз шляхом злиття ОНМедУ та Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгіївського призведе до фактичного знищення двох найстаріших медуніверситетів країни.

Запропонована МОЗ реорганізація не має наукового, економічного або фінансового обґрунтування. Вона неминуче призведе до скорочення викладацьких та студентських колективів двох університетів. Крім того, ініціатива відомства негативно позначиться на міжнародному іміджі системи вищої освіти в Україні: в одному тільки ОНМедУ навчаються студенти з більш ніж 50 країн світу.

У зв’язку з цим учасники акції вимагатимуть відставки в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і заступника міністра Олександра Лінчевського» - йдеться у повідомленні та зазначається, що акція розпочнеться о 10 годині ранку 16 січня за адресою вул. Грушевського, 12/2 (, біля Кабінету Міністрів України) у Києві.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини