МОЗ придбало велику партію тестів на коронавірус

12.03.2020 07:06

МОЗ України придбало велику партію швидких тестів на коронавірус Covid-19.Зазначається, що всього закуплено 19 600 упаковок тестів і це дозволить протестувати більше 90 тисяч осіб.

"Ми закуповуємо швидкі тести на грип А+В (для виключення грипу і переходу на дослідження коронавірусу), набір реагентів для виявлення коронавірусу і швидкі тест-системи на Covid-19, які дозволять проводити дослідження безпосередньо біля ліжка хворого", - повідомляє прес-служба МОЗ на своїй сторінці у Facebook.
У МОЗ додали, що тест-системи виробництва Німеччини для виявлення Covid-19 додатково направлено у вісім регіонів України. Це дозволить здійснювати тестування на місцевому рівні.
"Це прискорить процес проведення перевірки на Covid-19. Станом на зараз вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров'я повністю справляється з існуючими зразками", - зазначили в МОЗ.
Стверджується, що тести вже доправлені або ж будуть доставлені в найближчі дні в Житомир, Тернопіль, Дніпро, Вінницю, Київ, Рівне, Львів і Запоріжжя.
При цьому кількість направлених у регіони тест-систем не уточнюється.
На цей час прийом замовлення на закупівлю тест-систем від інших областей триває. Усі тести сертифіковано ВООЗ. Набори розроблено з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення цього виду коронавірусу.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X