МОЗ оновило карантинні зони. Ще одна область стала “помаранчевою”

15.03.2021 19:43

Міністерство охорони здоров'я оновило поділ на карантинні зони. За новим поділом у "помаранчевій" карантинній зоні опинилась Чернігівська область, передає Суспільне.

karantin zoni
Фото: petropavlivka.city

Як повідомляється на сайті МОЗ, станом на 15 березня у "помаранчевій" зоні знаходяться вже 10 областей та місто Київ. Зокрема, Вінницька, Донецька, Київська, Львівську, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

За новим поділом у "червоній" карантинній зоні залишаються чотири області: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

У "жовтій" карантинній зоні – Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Херсонська області.

Окрім цього показник госпіталізації хворих перевищено у дев'яти областях: Київській, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Найбільший показник госпіталізації в Івано-франківській області – 123,4, Вінницькій області – 122,7 та в Житомирській – 96 (на 100 тисяч населення).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини