Мовчання – золото? В ГПУ та ДБР ігнорують запити журналістів щодо викрадення людини ДФСниками

Численні запити, звернення, дзвінки та смс у ГПУ, ДБР і ДФС, а відповідей і результатів – нуль. Ідеться про розслідування справи щодо захоплення податківцями з ДФС Дніпропетровської області у заручники бізнесмена Кирила Суворова. Офіційне слідство мовчить, а прес-служба правоохоронних органів не спілкується з журналістами. Про це повідомила журналістка "СтопКору" та авторка розслідування Наталя Дігтяр. 

Підприємець Кирило Суворов

"Ми неодноразово надсилали звернення до Генеральної прокуратури з проханням розібратися у ситуації щодо викрадення бізнесмена працівниками податкової служби у Дніпропетровській області. Номер кримінального провадження №62019000000000923 від 21.06.2019.
Однак жодної інформації про хід слідства так і не отримали.

Також ми зверталися за всіма офіційними номерами прес-служби ГПУ й особисто до речника відомства Андрія Лисенка та речниці Генпрокурора Луценка Лариси Сарган.

Ми направили запит у ГУ ДФС, щоб там прокоментували стан справи. Проте в установі відразу наголосили на тому, що не мають права повідомляти будь-які обставини справи в ході досудового слідства.

 

Люди вимагають звернути увагу на скандальну справу із захопленням податківцями у заручники підприємця

Запит на ДБР також був направлений, телефонували їм кілька разів, мені обіцяли надати хоч якусь інформацію стосовно справи, але нічого на теперішній час немає, хоча запевняли, що перетелефонують та нададуть інформацію. Мовчать, а тим часом робочий день добігає кінця", – зазначила журналістка Наталя Дігтяр.

Зазначимо, що громадянина України, бізнесмена Кирила Суворова викрали працівники ДФС Дніпропетровської області. Його тримали у заручниках протягом трьох тижнів. Керівництво відомства назвало дії співробітників програмою захисту свідків.

5 червня рідні Кирила разом з адвокатами прийшли до фіскалів, їм повідомили, що з Кирилом все добре і він не хоче бачити свою сім'ю та друзів.

Мітингарі вимагають покарання для викрадачів підприємця Кирила Суворова

Згодом, коли стала відома правда, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це "програмою захисту свідків".

Чоловікові вдалось втекти з полону викрадачів.

Нагадаємо, у Дніпрі та Києві тривають масштабні акції протесту. Учасники вимагають розслідування цієї резонансної справи та звільнення з посад податківців, які взяли громадянина у заручники.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини