Москва хоче задушити Україну в Азовському морі: генерал США розповів, як повинен відреагувати Київ

26.10.2018 13:40

Дії країни-агресора в Азові не свідчать про її спроби вирішити питання військовим шляхом, проте Кремль намагається задушити Українську державу економічно.

Екс-командувач сухопутними військами Америки в Європі Бен Ходжес розповів про плани агресора в Азовському морі на Форумі з безпеки – 2018 у Львові. Він акцентував увагу на тому, що українська сторона повинна рішуче реагувати на російські провокації, зокрема Порошенко і ВРУ повинні заявити націнтереси в Азові.

Генерал-лейтинант додає, що Україна повинна відстоювати свої інтереси, зокрема вимагати від Російської Федерації дотримуватися міжнародних домовленостей по Азовському морю. Також українське керівництво повинно досягти свободи навігації та посилити ресурси своєї армії.

Генерал запевнив, що Сполучені Штати готові сприяти українській стороні консультаціями, надаючи інформаційну підтримку і допомогу у військових навчаннях.

Нагадаємо, Європарламент представив резолюцію, в якій розкрив плани Москви на Азовське море. Також Столтенберг відреагував на провокації РФ в Азові проти України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини