Моряки України і Грузії провели у Чорному морі навчання PASSEX

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба командування Військово-морських сил Збройних сил України.

«Метою заходу було підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості і взаємосумісності екіпажів кораблів ВМС України та грузинських військових моряків для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, порятунок людини, що випала за борт та передача вантажів. Також відпрацьовували практичні дії з буксирування.

З української сторони до навчання типу PASSEX було залучено патрульний катер типу Айлед «Слов'янськ». Грузинська сторона також задіяла катер типу «Айленд» - «Очамчірі» Берегової охорони Грузії та патрульний катер «Сухумі» Департаменту прикордонної поліції.

У ВМС ЗСУ зауважили, що усі елементи навчання було сплановано та відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, 27 травня в акваторії Чорного моря Військово-морські сили України та Великої Британії провели спільне тренування типу PASSEX.

Фото: ВМС ЗСУ

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини