Моряки, бронежилети, партійні списки – топ-теми за підсумками медіамоніторингу передвиборчого тижня

23.07.2019 16:00

Парламентська кампанія-2019 видалась багатою на маніпуляції, фейки та порушення. Ньюзмейкерами фінального передвиборчого тижня стали теми, що емоційно впливали на аудиторію: пов’язані з визволенням українських моряків, з новими антикорупційними ініціативами, фільтрацією партійних і виборчих списків, а також скандали, зокрема з бронежилетами.

Про це розповів доктор наук із соціальних комунікацій Олександр Чекмишев.

Спільно з учасниками проекту медіамоніторингу передвиборчої кампанії «СтопКор» щотижня аналізував медіаконтент і соцмережі та визначив топові теми, довкола яких створювались різного роду маніпуляції.

19 липня у столиці відбувся четвертий фінальний брифінг щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ під час парламентської виборчої кампанії 2019 року, який організували в рамках всеукраїнського проекту «Стоп політичній корупції».

Брифінг щодо моніторингу парламентських виборів в Україні

Як це працює? Та чому політики будують свої маніпуляції першочергово на ваших емоціях? Професор Чекмишев наголошує: понад 70% усієї інформації орієнтовані саме на те, щоб викликати ті чи інші емоції в аудиторії.

Більше про маніпулювання емоціями електорату – в інтерв’ю Людмили Зубрицької: «Ми живемо в епоху тотального популізму» – політолог Людмила Зубрицька про маніпулювання свідомістю виборців

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X