«Морозе та Макаренку, звільніть прибережну зону!» – на столичних Осокорках громада звернулася до елітного забудовника

10.06.2021 16:35

10 червня у Києві представники громадськості та активісти ВГО «Стоп корупції» провели акцію протесту та звернулися до представників забудовника елітного котеджного містечка «River Island». Про це з місця події повідомив Олександр Омельченко.

moroz makarenko 2
Фото: СтопКор

«Наразі представники громадської організації «Стоп корупції» проводять акцію протесту на в’їзді біля метро Осокорки до дачного масиву, який розташований у прибережній зоні Дніпра. Ситуація наступна: є представники забудовника «River Island» Михайло Мороз та Микола Макаренко, які захопили прибережну зону і не пускають місцевих жителів до води. Сьогодні ми тут, щоб привернути ось таким банером увагу людей, які виїжджають до житлового масиву», – розповів він.

Громада закликала Мороза та Макаренка добровільно повернути людям доступ до річки Дніпро та звільнити всю захоплену прибережну зону.

moroz makarenko 2
Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, на Київщині представник елітного котеджного містечка захопив прибережну зону. У Бориспільському районному управлінні поліції вже відкрили справу щодо захоплення земельної ділянки представником елітного КМ «River Island».

river island kiev kottedzh3 moroz
Фото: скриншот
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини