«Молокорозвод» депутата: кооператив Гордійчука ошукав селян на 23 мільйони гривень

18.12.2018 10:01

Негласне правило, яке точно працює у нас в країні – бідні годують багатих. І багаті беруть у бідних не соромлячись. Правда, не завжди законно і майже завжди безкарно. Бо знають, як уникнути відповідальності. Тож «СтопКор» вирішив розповісти історію про бізнесмена і за сумісництвом депутата Хмельницької обласної ради, який незаконно збагатився на мільйони гривень. А тепер вдає, ніби жодного відношення до цієї махінації не має: людям нічого не пояснює, а запитань журналістів уникає.

15 тисяч ошуканих українських селян з Житомирщини та Хмельниччини та 23 мільйони гривень боргу – люди обурено розповідають про «молокорозвод» депутата: «Приблизно до 30 тисяч – це тільки в Зеленцях вони винні», «На село – майже 240 тисяч», «Мені особисто майже 5 тисяч винен – це ж гроші, а в нас де ще в селі можна заробити? Ото робим і горбки собі наживаємо!».

Та замість кровних грошей ці люди отримали порожні балачки. У всіх цих безпорадних людей одна на всіх історія. Колись селяни купилися на обіцянки про гарний заробіток. І стали членами «Першого національного виробничого кооперативу» – бо там пропонували найвищу ціну за молоко.

Селяни демонструють рамковий договір сільськогосподарського виробничого кооперативу – «Перший національний виробничий кооператив»: «Ось це договір, тут все законно, дивіться, всі печаті є. Спочатку ми здавали по 4-50, потім дійшла в нас ціна до 7 гривень».

Декілька місяців поспіль люди віддавали своє молоко з надією на гарний прибуток. А рахувати навпаки довелося самі збитки. «За березень 15% нам віддали і по травень, по 24 травня ми здавали ще молоко на кооператив. І от за ці 3 місяці з нами не розрахувався кооператив», - розповідають ошукані жителі села.

Перший національний виробничий кооператив пов’язують з іменем депутата Хмельницької облради Андрія Гордійчука. Саме він його заснував і саме на нього люди в один голос жаліються. Адже з роботою тут біда, і саме корова для більшості місцевих – ледь не єдина годувальниця. Тож не отримати гроші за молоко – для кожної сім’ї велика трагедія.

Подробиці у сюжеті журналіста "СтопКору" Христини Кришихи:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини