Молочні афери: як на Хмельниччині місцевий олігарх селян “кинув”

25.07.2018 10:17

«СтопКор» вже розповідав про ситуацію у Старокостянтинові, де неймовірно організовані як для стихійного мітингу люди блокували молокозавод. Тоді журналісти з’ясували, що свій інтерес у проблемах молокозаводу має місцевий олігарх – Андрій Гордійчук. Втім, на запитання він тоді відповідати відмовився і втік, що виглядає підозрілим. Саме тому команда «Стоп Корупції» вирішила з’ясувати, а хто ж такий цей пан Гордійчук? Зізнаємося одразу – зібрані факти шокують. 

Для того, щоб розібратись у ситуації, знімальна група «СтопКору» вирушила на Хмельниччину, а саме в село Лотівка Шепетівського району. Як можна побачити навіть неозброєним оком, судячи з подвір’їв, люди тут не шикують. Роботи в селі майже немає. Головний заробіток – молоко, яке здають гуртовим покупцям.

Наприкінці 2015 року, якраз перед виборами, в селі з’явився гуртовий покупець, який перебив ціну для інших конкурентів. Звісно, до нього пішли всі, конкуренти зникли. Цей покупець – Перший аграрний кооператив зі своїм очільником Андрієм Гордійчуком. Але вибори пройшли і через деякий час із людьми просто перестали розраховуватись. 

«Вони нам ціну зробили – ніде не було більше, ніж сім гривень. Було добре, як платили вчасно… Перестали – ні грошей нема, нічого нема», – розповідають селяни.

У Лотівці ситуацію із невиплатою грошей порівнюють зі справжнім лихом, адже у селі часто-густо корова – це ледь не єдиний заробіток цілої родини.

Детальніше про ситуацію в Лотівці та про інші цікаві факти з бізнес-біографії депутата Гордійчука дивіться у власному розслідуванні «Стоп Корупції». 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини