Могла зупинити пожежу, але втекла: нові подробиці одеської трагедії

11.12.2019 10:55

В Одесі поліція має намір оголосити про підозру кільком особам щодо пожежі на Троїцькій, 25.

В правоохоронних органах до відповідальності залучають директора коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любов Кочергу, а також одну з її підлеглих – завідувачку відділення на прізвище Т.

Зі слів правоохоронців, остання мала шанс зупинити пожежу, але не зробила цього.

"Почалося все на третьому поверсі, в кабінеті 9 завідувачки відділення. З ранку вона та інші керівники були на нараді у директора. Потім жінка підійшла до свого кабінету, відкрила двері й побачила дим. Димів подовжувач під підвіконням, до якого були підключені комп'ютер і принтер. Вона могла запобігти трагедії, висмикнувши вилку з розетки, але замість цього просто замкнула двері на ключ і побігла шукати директора. Запанікувала. Злякалася відповідальності. Пошуки директора затягнулися, пожежної сигналізації в навчальному закладі не було, евакуацію ніхто не організовував. У деяких аудиторіях студентів навіть не сповістили про те, що відбувається", – передає "Думська".

Вогонь поширився будівлею надзвичайно швидко. Через 20 хвилин після задимлення в кабінеті завідувачки полум'я охопило 700 квадратних метрів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини