Моделі не місце в СІЗО? Суд відпустив з-за ґрат членкиню наркокартелю “Хімпром”

22.10.2019 20:18

Моделі з Донецька не місце у київському СІЗО. Так вирішив Київський апеляційний суд Києва і відпустив з-за ґрат одну з учасниць міжнародного наркокартелю "Хімпром". Дівчина відбуватиме покарання під домашнім арештом. Про це із зали суду повідомляє активіст ГО "Стоп корупції" Роман Литвин. 

Модель Карина Койнаш – дружина російського мафіозі

"Сьогодні у суді мали розглянути клопотання про накладення арешту на квартиру фігурантки цієї гучної справи Карини Койнаш. Вона членкиня наркокартелю і дружина одного з організаторів угрупування, росіянина, який зараз переховується у Мексиці. Саме в її апартаментах у Києві на Саксаганського знайшли 2 мільйони доларів готівкою. Саме походження цих коштів, а також квартири й хоче встановити суд. Наразі суд відклав засідання до 12 листопада за клопотанням адвоката. Правник вимагає надати час для оприлюднення документів, які підтверджують походження квартири", – зазначив активіст.

Наразі суд відклав засідання за клопотанням адвоката

Нагадаємо, що транснаціональне угруповання, у лавах якого громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в "Telegram". Гроші, зароблені злочинним шляхом, торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу. Йдеться про десятки мільйонів доларів.

Активісти "СтопКору" слідкували за судовим засіданням

Злочинна організація відома як "Хімпром". Вона нараховувала близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X