Міжнародний імідж української медичної освіти під загрозою, але нове псевдокерівництво ОНМедУ не бачить проблеми

27.11.2018 12:45

Студенти-іноземці ОНМедУ опинились під загрозою депортації: вони можуть отримати реєстрацію на проживання, бо наразі немає уповноваженої на це особи – законно обраного ректора. Та і це ще не все: ситуація може зашкодити міжнародній репутації України, оскільки на студентів не звертає уваги профільне міністерство й вони змушені просити про допомогу у посольств своїх країн.

Тим часом новопризначений керманич пані Дубініна продовжує звільняти викладачів та призначати на посади лояльних до неї людей.

«Багато хто зараз йдуть у відпустки, йдуть на лікарняний заради того, аби тільки не потрапити під ось такий силовий тиск, вплив на наших співробітників», - розповідає завідувач кафедри, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Олег Тарабрін.

Та повернімося до акції. Студенти-іноземці простояли на холоді кілька годин. Але пані Дубініна до них так і не вийшла – спілкуватися з молоддю відправила представника прес-служби, яка заявила, що буцімто проблеми не існує.

Та вже коли сюжет готували до ефіру, з‘ясувалося, що Національне агентство із запобігання корупції закінчило повну перевірку декларації колишнього очільника Одеського медуніверу пана Запорожана. На засіданні експерти заявили – жодних невідповідностей не знайшли. Тож можемо припустити, що кампанія стосовно дискредитації екс-ректора була замовною.

Стежте за перебігом подій разом зі «СтопКором»:

https://www.youtube.com/watch?v=ivD5f2bHyUQ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини