Міжнародні організації долучаться до процесу формування Ради громадського контролю при ДБР

14.02.2020 21:34

Т.в.о. Директора ДБР Ірина Венедіктова запросила міжнародних партнерів надати методичні рекомендації щодо критеріїв відбору членів конкурсної комісії та членів РГК при ДБР. Під час зустрічі з керівництвом Бюро представники міжнародних організацій висловили готовність до співпраці.

«Формування РГК при ДБР має відбуватись максимально відкрито та професійно - нам потрібен дієвий і сильний орган цивільного контролю, члени якого увійдуть до Дисциплінарної комісії Бюро. Саме тому ми розраховуємо на допомогу і участь Офісу Ради Європи, Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та американських партнерів у забезпеченні прозорості конкурсу. Ми звернулись до них також із офіційними листами, щоб зібрати пропозиції щодо критеріїв оцінювання компентенцій членів майбутньої РГК», - заявила Ірина Венедіктова.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань 10 лютого оголосило прийом заяв кандидатів до складу Конкурсної комісії з відбору членів РГК. Представники громадськості можуть заповнити онлайн-форму та завантажити до неї документи про вищу освіту, автобіографію та мотиваційний лист.

Заявки приймаються до 00:00 годин 24 лютого 2020 року за посиланням: https://bit.ly/2vl6kLI .

Положення про Раду громадського контролю при Державному бюро розслідувань та Порядок її формування були затверджені Указом Президента України від 5 лютого 2020 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X