Міжнародна компанія «кинула» українське «зелене» підприємство на майже 5 мільйонів гривень

23.07.2020 17:01

Українська будівельна компанія “Престиж Сервіс”, яка брала участь у будівництві сонячної електростанції “ФЕ Парк Прогресівка” на Миколаївщині, не отримала гроші за свою роботу від іноземних компаній, які цей проєкт започаткували. Була подана заява до спеціалізованих органів.

zelena energetika
Фото: 34.ua

За словами журналіста "СтопКору" Кирила Вольного, ТОВ “Сунел” отримувало кошти на будівництво від норвезької компанії “Scatec Solar”. Проте частину грошей за виконану роботу українські будівельники так і не побачили.

“Керівництво ТОВ “Сунел” в особі директора Мауріціо Перла, керівника проєкту Яніса Каркатсуліса, адміністратора Марії Савідео та головного інженера проєкту Конюченка Володимира використовують фінансові вливання норвезької та китайської компаній для особистого збагачення, шляхом привласнення чужих інвестиційних коштів, призначених для оплати будівельних робіт, чинять беззаконня та вчинили ряд інших кримінальних та податкових правопорушень”, – розповів журналіст.

Представники потерпілої компанії “Престиж Сервіс” подали заяву до спеціалізованих органів, аби винні у незаконній діяльності іноземних компаній, які намагаються вкрасти гроші у будівельників, були покарані.

“На момент завершення будівництва заборгованість ТОВ “Сунел” лише перед ТОВ “БК “Престиж Сервіс” сягнула 4,5 млн грн, при цьому неоплаченими залишились рахунки ще за вересень-жовтень 2019 року. Аналогічна ситуація склалася з близько 50% інших підрядних та субпідрядних організацій, які виконували роботи для ТОВ “Сунел”, – ідеться у повідомленні.

zayava
Фото: Скріншот заяви

Представники БК повідомляють, що роботи на сонячній електростанції “ФЕ Парк Прогресівка” завершені на 99%.

У повідомленні також сказано, що все вищевикладене викликає обурення та занепокоєння, адже ТОВ “Сунел” є компанією з розгалуженими міжнародними зв’язками та позитивною репутацією, що спонукало до укладання правочинів саме з нею. А, як виявилось, ця компанія є ненадійною, аферистичною та недобросовісною.

"Доцільним буде вказати, що громадянин України Конюченко Володимир Миколайович, який офіційно обіймає посаду головного інженера проєкту ТОВ “Сунел”, взагалі не має вищої технічної освіти, а надана ним копія Диплому серії УВ №784837, начебто отриманого ним по закінченню Одеського інженерно-будівельного інституту в 1992 році, є підробленим документом, про що останній вихвалявся особисто (що придбав його за кілька сотень доларів США), що також підтверджується даними з Єдиної державної електронної бази з питань освіти", – розповідають у будівельній компанії.

Наразі редакція "СтопКор" намагається зв'язатися з представниками ТОВ "Сунел", щоб отримати їхні коментарі з приводу цієї теми.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини