«МІУ = бездіяльність!»: профспілки морського порту «Чорноморськ» взяли в облогу Мінінфраструктури

28.05.2020 19:04

28 травня з самого ранку під Міністерством інфраструктури у Києві зібралося понад півсотні представників профспілок морського порту «Чорноморськ». Колектив підприємства обурений повним ігноруванням звернень і бездіяльністю профільного Міністра щодо проблем, які призводять до руйнації Чорноморського порту.

Портовики тримають плакати з написом «МІУ = бездіяльність!» Фото: СтопКор

«Пане Міністре! Лiдери профспiлок морських торговельних портiв «Одеса», «Пiвденний» та «Чорноморськ», якi є представниками трудових колективiв зазначених пiдприємств, зверталися до Президента України, Прем'єр-мiнicтpa України та до вас iз листами у листопаді 2019 року щодо ситуацiї у морських портах України та їxнього реформування… Ви не знайшли час вiдреагувати на питання, з якими до вас зверталися лiдери профспiлок, i це має наслiдки, в тому числi у гальмуваннi виведення ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» iз фiнансової кризи, у якiй пiдприємство перебуває», — ідеться у зверненні до Міністра інфраструктури Криклія.

Акція під Мінінфраструктури Фото: СтопКор

Аби привернути увагу Міністерства до фінансової кризи, у якій опинилося підприємство, працівники порту влаштували перфоманс: виїзне засідання профспілок, прямо під будівлею Міністерства інфраструктури.

До протестувальників вийшов генеральний директор Директорату річкового та морського транспорту Ярослав Ілясевич.

Ярослав Ілясевич виходив до активістів Фото: СтопКор

«Ми вас чуємо! Питання виноситься. Ми намагаємося на майнових комісіях як профільний директорат завжди підтримувати. Всі питання, які порушує порт, в установленому законом порядку виносяться. Просто є моменти, де ми підв’язані під норми закону. Є процедури, за якими ми маємо йти за системою «Прозорро» — ви все це прекрасно розумієте», — повідомив чиновник під час спілкування з профспілковими лідерами порту.

Портовики передали чиновнику звернення трудових колективів, у якому виклали проблеми порту, а також попросили прискорити розгляд проблем підприємства, адже зволікання може призвести до руйнації стратегічного об’єкта.

Сергій Бризгалов Фото: СтопКор

«Якщо за тиждень проблеми порту «Чорноморськ» не зрушаться з місця — ми приїдемо вже з покришками!» — заявив голова профспiлки робiтникiв морського транспорту морського порту «Чорноморськ» Сергій Бризгалов.

Нагадаємо, 15 травня Владислав Криклій відвідав з робочим візитом Одеську область. Утім, порт «Чорноморськ» очільник відомства проігнорував. Профспілки порту «Чорноморськ» вимагають від Міністерства рішучих дій із виведення порту з кризи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини