Мітинг в Росії: “новороси” вимагають від Путіна змін до Конституції

26.01.2020 11:13

У Москві кілька сотень цивільних активістів подали до адміністрації президента звернення з вимогою провести референдум по майбутніх поправках до Конституції. Серед пропозицій, озвучених у зверненні - включення до Конституції положень про "прогресивний податок для багатих" та "інтеграція Донбасу до Росії".

Серед подавачів звернення були представники "Лівого фронту", "Іншої Росії", руху "Новоросія", до будівлі Адміністрації президента РФ прийшли також лідер "Новоросії", один з колишніх ватажків бойовиків ОРДЛО Ігор Стрєлков (Гіркін) та полковник ГРУ у відставці Володимир Квачков, який звільнився минулоріч з колонії.

У зверненні також були вимоги скликати перед прийняттям поправок Конституційні збори і винести на голосування кожну поправку окремо, а не "пакетом".

Результати голосування, на думку учасників акції, мають бути прийняті лише якщо у ньому візьмуть участь не менше половини росіян.

Як повідомляє УП з посиланням іноЗМІ, журналісти оцінили кількість учасників акції приблизно у 100 осіб. Лідер "Лівого фронту" Сергій Удальцов заявив, що на акції були присутні 500 осіб.

Біля будівлі Адміністрації президента Росії під час акції чергували співробітники ОМОНу. Інцидентів не було, затримання не проводилися.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X