«Євробляхери» та SaveФОП збираються на мітинг під Верховною Радою

Люди із символікою рухів «SaveФОП» та «Авто-Євро-Сила» збираються в столиці. Під парламентом запланований спільний мітинг. Лідера «SaveФОП» Сергія Доротича затримали ще до акції протесту.

 

«Євробляхери» готуються до мітингу під ВР Фото: Авто-Євро-Сила

Очільника руху «SaveФОП» Сергія Доротича поліція затримала зранку 23 вересня ще до початку мітингу під Верховною Радою. Напередодні мітингу, увечері 22 вересня, на сторінці «SaveФОП» у фейсбуці також повідомили, що їм  не дозволили встановити сцену біля парламенту, тож вони перекрили дорогу. 

Поліція затримує Доротича Фото: фейсбук

Під Радою також припарковані чимало автівок на закордонних номерних знаках. На мітинг збираються і «євробляхери».

«Євробляхери» під ВР

Згідно з інформацією на сторінці «Авто-Євро-Сила», їхній рух вимагає від парламентарів усунути недоліки закону про розмитнення євроблях №1403. 

«SaveФОП» виступають щодо законопроєктів №3853-1 та №3853-2 про касові автомати та №3993 щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців. 

 Як повідомляв «СтопКор» раніше, в червні у центрі Києва на Майдані Незалежності пройшла акція протесту SaveФОП. Між протестувальниками та правоохоронцями сталися сутички. Протестувальники зібралися пройтися маршем із труною і ритуальними вінками до Офісу Президента та Верховної Ради, але правоохоронці заблокували шлях.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини