Мітинг антивакцинаторів у Києві: вимагають звільнення “активіста” Стахіва (відео, фото)

У центрі Києва під Верховною Радою проходить мітинг антивакцинаторів. Мітингувальники звинувачують журналістів у брехні, вимагають звільнення "активіста" Стахіва та скасування карантинних обмежень. 

У Києві проходить мітинг антивакцинаторів Фото: Громадське
Антивакцинатори у Києві вийшли на мітинг Фото: Громадське

Як повідомляють журналісти, організаторами мітингу є організація "Права людини", яку створив антивакцинатор Остап Стахів. Мітингувальники вимагають звільнити їхнього лідера.

Відмітимо, що після осінніх виборів у 2020 році Остап Стахів підтримав провокатора з Хмельницького — кандидата від ОПЗЖ Віктора Вікарчука, який після свого програшу на виборах намагався створити власну "міську" раду.

Ще одна представниця ОПЗЖ та соратниця Стахіва Олена Фаіст із Черкас відкрито заявляла, що отримує гроші для проведення антивакцинаторських акцій із Росії.

Також активісти вимагали скасувати карантинні обмеження, запроваджені урядом.

У планах зібрання — пройти від будівлі парламенту до Офісу Президента.

Антивакцинатори вимагають звільнення Стахіва та скасування карантинних обмежень
Під Верховною Радою антивакцинатори вимагають звільнення свого лідера та скасування карантинних обмежень Фото: Громадське

Через мітинг столична влада перекрила рух центральними вулицями Києва з 10:30 до 17:00.

Нагадаємо, 3 листопада пройшов масштабний мітинг антивакцинаторів у Києві. У ньому взяли участь сотні людей із різних регіонів України. Мітингувальники вимагали скасування обов'язкової вакцинації населення та карантинних обмежень.

Також відомо, що минулого тижня СБУ заблокувала діяльність антиукраїнського угруповання, що закликало людей до насильницької зміни конституційного ладу в України. Зловмисники діяли під гаслами антивакцинаторів. Їхній лідер — Остап Стахів. Наразі він перебуває під вартою. За вихід з-під варти суд вимагає заставу у майже мільйон гривень. Сьогодні має відбутися розгляд апеляції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини