Мітингарі проти земельної реформи почали перекривати траси по Україні

Великі траси Київ-Одеса, Київ-Чоп і дороги в Дніпропетровській та Миколаївській областях перекриті протестувальниками, які виступають проти того, щоб Верховна Рада знімала мораторій на продаж землі та відкривала вільний ринок. 

Зазначається, що люди виходять на ділянки доріг, які розташовані неподалік від їхніх сіл, особливо активно протести транслює телеканал "112".

Так, представники сільськогосподарського сектора зауважують, що вийшли на вуличні протести й пішли на те, щоб перекривати траси лише через те, що влада їх не чує.

За словами протестувальників, ринок землі в Україні відкривати зарано, оскільки немає умов для покупки сільгоспземлі малими фермерськими господарствами. Люди вважають, що спочатку необхідно провести роботу над законопроєктом, а вже потім винести його на публічні обговорення.

Аграрії також вимагають, щоб в країні був проведений референдум щодо того, чи варто знімати мораторій на продаж землі. Також деякі люди запевняють, що вже були на мітингах біля Верховної Ради й Офісу президента, однак до них ніхто не вийшов і не вислухав їхні пропозиції, з цієї причини вони вирішили перекривати дороги.

На кожній ділянці дороги знаходиться від 40 до 200 осіб. Ніяких конфліктів наразі не виникало.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини