Місто гріхів: «СтопКор» дізнався про нові факти беззаконня в Ірпені

19.09.2018 08:47

Громадські діячі, депутати та жителі Ірпеня зібралися, аби під час круглого столу вирішити як навести лад в регіоні. Наразі ситуація в місті дуже напружена – кримінальне свавілля та розгул хабарництва при повній бездіяльності правоохоронців. За ситуацією в Ірпені команда «Стоп Корупції» спостерігає вже майже рік.

За словами місцевих – є кілька критичних пунктів.

«Фактів у нас, громади Ірпеня достатньо: побиття, вирубка курортних зон, не вистачає по санітарним нормам на таке населення шкіл, садочків, не вистачає потужності електроенергії, каналізації…», - перераховує учасник ініціативної групи ДСО Олексій Гаврилін.

«Зараз починають рубати нові ділянки в Гостомелі – просто не думають або нехтують інтересами громади. Вони бачать, що безкарно все відбувається і можуть рубати далі», - додає Антон Кудінов, учасник ініціативної групи з смт Гостомель.

Та найболючіше питання – бездіяльність правоохоронних органів у боротьбі з корупцією. Ще на початку року прокурор Київської області Дмитро Чібісов оголосив тодішньому меру Ірпеня Володимиру Карплюку та його заступникам підозру щодо створення злочинної організації, розтрати майна та підробки документів. Чи отримала ця гучна справа продовження – дивіться у репортажі «СтопКору» з Ірпеня:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини