Міст-привид: реалізувати проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу законним чином неможливо

27.09.2019 11:34

Шулявський шляхопровід: потенційно зручна транспортна розв’язка для киян чи міст-привид? Адже з документів випливає, що міська рада ухвалила проєкт, який реалізувати у законний спосіб неможливо.

«Є певна група людей, яка знаходиться у змові з метою відчуження цього заводу і будівництва на його місці великого житлового комплексу, ось це головна проблема того, що місто реалізує такий недосконалий проєкт», – вважає транспортний інженер Віктор Петрук.

Як зазначає адвокат Андрій Поддимай, наразі завод «Більшовик» знаходять в переліку підприємств, які не підлягають приватизації, він затверджений ВР України. Щоб зрушити цю справу з місця, необхідно виключити завод «Більшовик» з переліку підприємств, які не підлягають приватизації.

Разом з тим, на думку юриста, є певні ризики у виключенні заводу «Більшовик» з цього списку.

Показники прийнятого проєкту завищені, а вартість занижена - експерт

«Перший – якщо говорити про суспільні потреби, то дійсно, суспільні потреби вимагають у нас знесення цього корпусу. Проте невідомо, як тоді буде розв’язано питання щодо розпорядження іншим майном заводу «Більшовик». Чи не буде він весь знесений і розпроданий? Чи потрапить він у правильні руки», – наголошує пан Поддимай.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини