Міст на Шулявці добудований лише на 80% і може знову «втомитись» – експерт

14.01.2020 10:00

Шулявську розв’язку не добудовано повністю відповідно до затвердженого проєкту. Про це у коментарі журналістам повідомив транспортний інженер Віктор Петрук. Та щоб відвернути увагу від недоліків, міська влада перетворює відкриття шляхопроводу на феєричну виставу.

«Приблизно 80% першої черги було зроблено. І за ці 80% вже заплачено 104% вартості першої черги», – наголосив фахівець.

Нагадаємо, друга черга будівництва передбачає знесення споруди 5-го цеху Першого київського машинобудівного заводу. Однак у законний спосіб це зробити неможливо. Адже Фонд держмайна, у власності якого знаходяться 100% акцій заводу, відповідного дозволу не надавав.

«В адміністрації немає жодного юридичного механізму для його вирішення. Не вдалося для цього використати закон про передачу державного майна у комунальну власність. Не вдалося використати й не вдасться використати закон про відчуження у зв’язку з громадськими проблемами. Єдина можливість – це домовлятися з адміністрацією заводу. А оскільки місто не хоче пропонувати заводу чесну ринкову вартість за це цех, а вона сягає приблизно пів мільярда гривень, а хоче відібрати за борги з податку на землю, то міцних перемовних позицій у державної адміністрації немає», – коментує пан Петрук.

Міцних перемовних позицій у КМДА немає - Віктор Петрук

Тож виходить, що перша черга недопрацьована, друга – примарна. А перевіряти міст на міцність мають вантажівки. Чим дуже занепокоєний... сам міст у своєму профілі у Фейсбуці.

«Шулявський міст почувається незавершено. Чи готовий я до сьогоднішнього бойового хрещення? Не хочу знову швидко втомитись», – йдеться на ФБ-сторінці Шулявського шляхопроводу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини