«Мишка, Мишка, где твоя квартирка?» – майно одіозного служителя Феміди Целуйка дивним чином зникло з декларації

04.10.2018 11:40

Служителі Феміди чи аферисти? У Чернігівській області на кошти, виділені з держбюджету, закупили громовідводи для райсудів – за вартістю, що втричі перевищує ринкову, та ще й у сумнівних підрядників, які ховаються від кредиторів і податкової. Журналісти «СтопКору» дослідили цю заплутану корупційну схему.

Договори з компаніями-«примарами» уклав керівник теруправління державної судової адміністрації Чернігівської області Михайло Целуйко. Команду «СтопКору» зацікавили дивовижні зміни у його декларації.

У поданій в березні 2017 року декларації, у власності родини Целуйка вказано три квартири, дві земельні ділянки і два офісних приміщення. Та вже у декларації за листопад того ж 2017 року вся нерухомість дивним чином зникає!

Куди ж зникло майно пана Целуйка? І чому він роздає такі дивні підряди? Оскільки в пана Михайла якраз був приймальний день, журналісти вирішили запитати його особисто. Й одразу ж помітили розкішний ремонт у службових приміщеннях: мабуть, він обійшовся посадовцеві в мільйони гривень!

Проте поспілкуватися з Целуйком у шикарному кабінеті знімальній групі не судилося: секретарка повідомила, що одіозний чиновник нібито перебуває на лікарняному.

Подробиці власного розслідування «Стоп Корупції» - в ексклюзивному сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X