Мішалови, стережіться: у рядах борців із корупцією на Дніпропетровщині – поповнення

30.10.2019 11:00

Сумнівні тендери, розкрадання міського бюджету, багатомільйонні підряди для кишенькових фірм та навіть кіднепінг: Дніпро – одне з головних міст-ньюзмейкерів у резонансних справах протягом кількох останніх років. Як громадські організації об’єднують зусилля для подолання корупційного іміджу регіону – дізнавайтесь із сюжету Марії Гураль.

До прикладу, однією з найскандальніших справ став інцидент із топпосадовцем ДФС області Сергієм Пеньковим, який керував операцію викрадення й утримування у заручниках місцевого підприємця.

Постраждалий бізнесмен Кирило Суворов повідомив подробиці викрадення

«Привезли до відділку податкової і почали допит із погроз: якщо ти не підписуєш документ, не перепишеш компанію, ми тебе посадимо у в’язницю. А там можуть бити, можуть ґвалтувати, все, що завгодно може бути. І ми тобі там не допоможемо», – згадує постраждалий бізнесмен Кирило Суворов.

Або можна пригадати корупційні оборудки родини колишнього секретаря міської ради Дніпра – В’ячеслава Мішалова, який навчився заробляти навіть на дітях. Завдяки непрозорим тендерам його сім'я поклала до кишень чималі суми.

І таких прикладів в області можна нарахувати десятки. Тож якщо корупцію не вдається подолати поодинці, потрібно об'єднувати зусилля. Організації, які підписали меморандум, обмінюватимуться досвідом заради ефективнішої боротьби проти беззаконня.

Як зазначив координатор проєкту «Стоп корупції» Роман Бочкала, на заході були присутні активісти з Новомосковська, які теж бажають відкрити осередок у своєму місті. Тому вже невдовзі зможемо анонсувати відкриття нових підрозділів на Дніпропетровщині.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини