Місцеві вибори-2020: регіональні активісти заявляють про наміри рухатись у політичному векторі

26.06.2020 20:54

Частина регіональних активістів ГО “Стоп корупції” вважає, що лише увійшовши в “живу політичну роботу”, громадський діяч може стати більш знаковим та швидше впливати на процеси і розв'язувати проблеми у себе в регіоні. Відповідні заяви були зроблені сьогодні під час урочистої частини з’їзду осередків організації з усієї країни з нагоди місцевих виборів-2020.

Oserdki Stop coruptsii
Осередки ГО "Стоп корупції" приїхали на навчальний тренінг Фото: СтопКор

За словами голови Святогірського відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” Володимира Рибалкіна, головна сила антикорупціонерів – в їхній єдності.

“Трішки про нас. Ми з маленького, але чарівного містечка Cвятогірськ на Донеччині. Наші представники є членами обласної колегії при військово-цивільній адміністрації, обласної громадської ради, громадської ради при райдержадміністрації Слов'янського району, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Святогірської міської ради. Для мене особисто організація “Стоп корупції” – це довіра людей, для яких ми працюємо. Я хочу подякувати головному офісу за довіру, осередкам, які об’їжджають всю країну і бачать, що проблема лише одна – корупція, і вона однакова всюди. Лише поборовши спільними зусиллями це ганебне явище, наша держава зможе повноцінно існувати”, – підкреслив він.

Volodimir Ribalkin
Володимир Рибалкін Фото: СтопКор

Ідею єдності активістів підтримав і голова Львівського осередку ГО “Стоп корупції” Андрій Турка.

“Львів першим ворога зустрічає так само, як і Святогірськ на Донеччині. У нас було багато спільних проєктів, які ми зробили разом, тож фактично можна говорити про повноцінне партнерство сходу та заходу”, – підкреслив він.

Турка також нагадав про спільну проблему вирубки лісів, зазначивши, що у Львівській області лісові дороги сягають по 30 метрів в ширину (ліси вирубаються таким чином під поиводом розчищення дороги, — ред.).

Активіст зазначив, що представники організації зі Львова є членами громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, а також займаються питаннями екології, паливно-енергетичного комплексу та галузі охорони здоров’я.

Andriy Turka Stop coruptsii
Фото: СтопКор

Своєю чергою, член осередку “Стоп корупції” з Марганця Роман Лук’яненко заявив про намір рухатись вперед у політичному векторі.

“Думаю, варто наголосити на наших амбіційних планах. Цього року ми вирішили брати участь у місцевих виборах, щоб побороти корупцію у нашому регіоні. Оскільки, на жаль, склалась така ситуація, що коли ми кажемо про порушення посадовцям, вони реагують лише на короткий час. Тому ми готові вийти та поборотись. Я щиро вдячний усім”, – зазначив він.

Roman Lukianenko Stop coruptsii
Роман Лук'яненко Фото: СтопКор

Як сказав Андрій Турка, Львівський осередок підтримуватиме усіх своїх колег, які вирішать брати участь у виборах-2020.

На думку активіста організації з міста Ізюм Юрія Козлова, лише увійшовши в “живу політичну роботу”, громадський діяч може стати більш знаковим та швидше впливати на процеси в себе в регіоні.

“Так склалось, що в місті Ізюм до влади прийшла команда корупціонерів. Якби не ГО “Стоп корупції”, мене б, можливо, зламали та змусили йти іншим шляхом. Наша команда дуже грамотно еволюціонує. Зверніть увагу, як за останні кілька років ми просунулись у нових напрямках та у розвитку. Лише увійшовши в живу політичну роботу, ми зможемо бути більш знаковими. Мене лякали, грабували та залякували, проте я впорався та йду далі”, – підкреслив Козлов.

Yuriy Kozlov Stop coruptsii
Фото: СтопКор

Представники Монастирища та Лебедина – Юрій Заворотній та Людмила Рева подякували організації за співпрацю та висловили надію на те, що спільними зусиллями вдасться перетворити Україну на європейську сильну та незалежну державу.

Lyudmila Reva Stop coruptsii
Людмила Рева Фото: СтопКор

За словами координатора ГО “Стоп корупції” Романа Бочкали, він та команда завжди спрямовані на чіткий результат, а це – найнадійніший спосіб досягнення поставлених цілей.

Roman Bochkala Stop polit cor
Роман Бочкала Фото: СтопКор

Зазначимо, "Стоп політичній корупції" – це громадська ініціатива, покликана виявляти, фіксувати та висвітлювати порушення виборчого законодавства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини