Миротворці України в Конго приєдналися до флешмобу підтримки українських моряків – фото

03.01.2019 13:40

Миротворці з Конго не залишилися байдужими до долі своїх співвітчизників, яких захопила Російська Федерація. Вони приєдналися до відомого флешмобу, щоб підтримати полонених і звернути увагу на проблему конфлікту між Україною і РФ.

Українці підтримують один одного навіть тоді, коли знаходяться на великих відстанях. Це твердження довели українські миротворці в Конго, які прикрасили ялинку саморобними корабликами в рамках акції #Save_Ukrainian_Seamen, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на повідомлення в "Фейсбуці" з боку одного з учасників батальйону військових в Конго.

"Військовослужбовці українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації становища в ДР Конго виконують свої службові обов'язки, коли знаходяться на великій відстані від дому. Однак всі військові сприймають близько до серця те, що відбувається в нашій державі. Ми приєднуємося до акції #Save_Ukrainian_Seamen і від імені миротворців ООН визнаємо резолюцію Організації Об'єднаних Націй, яка визнала Росію країною-окупантом, і вимагаємо негайного виведення військ Росії з окупованих територій, а також звільнення українських бранців", – йдеться в повідомленні.

Миротворці привітали всіх з Новим роком і приєдналися до вимоги про те, щоб Російська Федерація звільнила українських в'язнів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X