Мін’юст Білорусі подав до суду позов про ліквідацію асоціації журналістів країни

21.07.2021 16:59

Влада Білорусі хоче ліквідувати білоруську асоціацію журналістів (БАЖ). Мін'юст подав до суду відповідний позов. В якості причини такого рішення у відомстві назвали "повторне порушення законодавства".

Bilorus
Фото: TUT.BY

"До Верховного Суду позовна заява про ліквідацію даного громадського об'єднання", - йдеться в повідомленні відомства.

Там зазначили, що рішення про ліквідацію БАЖ прийнято після "неприйняття заходів щодо усунення порушень законодавства" з боку об'єднання після винесеного письмового попередження.

"Дане громадське об'єднання не вжило заходів щодо усунення порушень, що неприпустимо", - уточнили в Мін'юсті, повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Мін'юст Білорусі.

Глава БАЖ Андрій Бастунець назвав дії влади "зачисткою" і пообіцяв правовими методами захищати об'єднання.

"Все очевидно. Мін'юст навіть не намагається хоча б дотримати пристойності. Зачистка, так. Але я весь час говорю: сьогодні право нас не захищає, сьогодні ми захищаємо право. Тому, незважаючи на очевидність ситуації і, здавалося б, її безнадійність, ми будемо правовими методами захищати БАЖ і право. у тому числі в суді", - написав він у Telegram-каналі організації.

Нагадаємо, у Білорусі в середу 14 липня затримали керівника правозахисного центру "Вясна" Алеся Бяляцького. За даними "Вясни", силовики також прийшли до активістів недержавних організацій, партій і рухів по всій країні.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, бойовики на Донбасі обстріляли українські позиції з мінометів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини