Міноборони опинилося в центрі великого скандалу через нову техніку для армії України

16.08.2019 10:45

Міністерство оборони України ухвалило рішення, яке змінило графік ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова". 

Так, тепер конструкторському бюро доведеться переводити колектив підприємства, який складається з майже тисячі осіб, на дводенний робочий тиждень. Інформацію передає "Діалог.UA", посилаючись на прес-центр "Укроборонпрому".

Як повідомляється, це має відношення до того, що Міноборони створює умови для знищення одного з головних оборонних підприємств України.

Відомо, що припинили фінансувати виробництво БТР-4, оскільки приватна компанія ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний завод" не здатна здійснювати виробництво необхідної кількості корпусів. Також наголошується, що 85-м військовим представництвом Міноборони була заблокована можливість виробляти корпус БТР-4 з бронесталі виробництва Європейського Союзу на потужностях ХКБМ та інших підприємствах Концерну.

В "Укроборонпромі" розповіли, що були створені умови для невиконання ХКБМ державного оборонного замовлення з виготовлення БТР-4 для ЗСУ. Також звертається увага на те, що міністерство без жодних пояснень припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини