Мінкульт: В Україні вперше з 2018 року пройде парад військ на День незалежності

01.05.2021 21:35

На честь відзначення 30-ї річниці незалежності України за планом заходів, які готуються, передбачено проведення параду військ. Його не було в Україні вже два роки - у 2019-2020 рр. Зеленський підписував укази, згідно з яким святкування Дня незалежності проходило без військового параду. Про такі плани організації свята повідомив Мінкульт у відповідь на запит редакції "APnews".

Military parade
Фото: wikipedia

Вказано, що проект Плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України знаходиться на стадії опрацювання. Над ним працює Мінкульт з урахуванням пропозицій організаційного комітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України. Згодом документ буде надіслано на погодження до зацікавлених органів виконавчої влади в установленому порядку.

"Водночас зазначаємо, що проектом Плану заходів передбачено проведення параду військ на День незалежності України", - йдеться у повідомленні.

Minkult pro parad
Фото: скріншот

Відзначимо, що останній парад за участю бойової техніки проводили на День незалежності України в 2018 році, при президентові Порошенку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кулеба вважає реакцію українських партнерів на видачу паспортів РФ в ОРДЛО "недостатньо жорсткою".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини