Міністр юстиції розповів про корупціонерів у своєму міністерстві

12.03.2020 12:14

Міністр юстиції Денис Малюська зробив відверту заяву про хабарництво у його відомстві, додавши селфі на тлі кістяка динозавра. 

Зокрема він повідомив, що нещодавно був затриманий його вже колишній підлеглий, генерал – майор Михайло Дзюдзь, який був очільником Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних проваджень та пробацій Мін’юсту, депутатом Львівської обласної ради від партії “Європейська солідарність” у зв’язку з отриманням неправомірної вигоди у розмірі 1 тисяча доларів від свого підлеглого.

Зазначається, що затримання було проведено у рамках спільної операції СБУ та НАБУ за підтримки управління внутрішньої безпеки Мін’юсту, ймовірно під час передачі останнього траншу хабара.

Малюська додав, що затриманий вчинив злочин в свій останній робочий день, після наради, де за словами міністра, було вкотре наголошено на недопустимості корупційних діянь у відомстві.

Міністр підмітив, що сподівається, що це не останнє затримання, додавши, що деякі чиновники просто не розуміють по – іншому.

Про це міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини