Міністр юстиції пропонує власникам ЗМІ пройти перевірку на поліграфі

Міністр юстиції Денис Малюська запропонував власникам медіа-компаній пройти перевірку на детекторі брехні і відповісти на запитання, чи виплачують вони тіньові зарплати.

Maluska
Міністр юстиції Денис Малюська Фото: Facebook

"Я запропонував би провести спільну зустріч всіх медіа-компаній України зі мною, і зі спеціальним обладнанням, яке б перевірило, говоримо ми правду чи ні. Що я бачу – це тіньові зарплати, які платяться в конвертах великим медіа-зіркам, і дуже мало зарплат, задекларованих і записаних державною податковою інспекцією", - заявив Малюська на конференції YES Brainstorming в Києві в суботу.

Малюська також зазначив, що ЗМІ в Україні виконують таку ж саму роль, що й природний газ для РФ – роль зброї.

"Немає жодного наміру забирати медіа й робити їх майном держави або іншої партії. Медіа в Україні не є просто медіа, це як газ для Росії. Газ для Росії – це не просто природний газ, це зброя. Те ж саме можна сказати про медіа в Україні", – сказав він.

Малюська назвав засоби масової інформації політичною зброєю, яка іноді стріляє, а іноді мовчить і зауважив, що в Україні майже немає бізнесу в медіа, оскільки оперативні видатки ЗМІ вищі за їхні прибутки.

"Коли у людини є активи у політиці, у медіа та у бізнесі, така комбінація дуже ослабляє нашу країну. Ми не можемо побудувати потужні інституції, якщо вони фінансуються олігархами", – підкреслив Малюська.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, закриті три телеканали Віктора Медведчука секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов порівняв з фашистськими.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини