Міністр оборони Таран поновив на посаді начальника, який у 2016 вкрав 18 млн доларів, – Льовін

03.09.2020 14:57

Чинний начальник одного з управлінь Міноборони, полковник Повітряних сил ЗСУ Валерій Гриневич «засвітився» у розкраданні майна на мільйони доларів. Справу про викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем було порушено військовою прокуратурою Західного регіону ще у 2016 році.

Про це 3 вересня під час пресконференції щодо реакції державних установ на факти стосовно корупції в СБУ, Мінрозвитку економіки, Служби експортного контролю та Міноборони України, які руйнують українські авіапідприємства та обороноздатність, сказав Президент Концерну «Титан», власник ТОВ «УРАРП» та екснардеп Анатолій Льовін.

Lyovin1
Анатолій Льовін Фото: СтопКор

«Гриневич Валерій – не повертається язик назвати його полковником – був виконувачем обов’язків начальника Центру управління забезпечення авіації. У 2016 році проти нього порушили кримінальну справу щодо крадіжки майна на 18 млн доларів. Гриневич був заарештований із заставою в 20 млн грн. Вийшовши звідти – невідомо як – він повернувся до Міністерства як в.о. начальника управління. Хоча кримінальна справа не закрита. На мою думку – він злодій», – наголосив пан Льовін.

Він також додав, що на початку цього року Гриневича звільнили зі складу ЗСУ, але з приходом на посаду Міністра оборони України Андрія Тарана – поновили, та ще й на генеральську посаду.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, президент концерну «Титан», засновник і власник ТОВ «УРАРП», народний депутат України IV скликання Анатолій Льовін заявив про те, що співробітники СБУ отримали 200 тисяч доларів за «віджим» авіапідприємства. Як доказ він надав журналістам аудіозапис розмови із власницею компанії «VOLARIS BUSINESS LP» (Шотландія), представницею авіакомпаній «Скайавіатранс», «Альфа Ейр» (Україна), яка загинула 8 січня 2020 року в авіакатастрофі над Тегераном.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини